עיצוב חדרי שינה 2019

חדר השינה הוא לעיתים לחדר החשוב לנו ביותר, אולם למרות שבדרך כלל הוא אינו נגיש לכל מי שנכנס לבית ולא כולם רואים אותו, יש נטייה להזניח את העיצוב של חדר השינה, להשתמש ברהיטים לא מתאימים ולא לייחס חשיבות לגווני הצבעים ואופי החדר.

כאשר אני מתבקשת לעצב חדר שינה להורים, ישנן מספר החלטות חשובות לגביי מיקום המיטה, בארון ושאר הרהיטים בחדר. במקרה שיש מקום לחדר רחצה, יש צורך להחליט כמובן על מיקומו, גודלו ורמת ההפרדה שלו מהחדר. ניתן להפריד חדרי שינה וחדרי רחצה במגוון דרכים, ביניהם זכוכית שיכולה להיות שקופה לגמרי או חלבית.

מה שונה עיצוב חדרי שינה ב2019 משאר השנים?

בשנת 2019 הישראלים כבר לא מסתפקים בעיצוב סטנדרטי או בחירת רהיטים בלבד. ישנם משפחות שמערבות מעצבת פנים בתכנון הראשוני של שיפוץ או לפני תהליך הבנייה, ובכל מגיעים לרמת עיצוב מקסימלית. בעיצוב חדרי שינה ניתן להכניס אלמנטים של חיפויי קירות, עיטורים מינימליסטיים וגוונים שיעשו לכם את החיים להרבה יותר נעימים.

חדרי שינה שעוצבו לפני עשור לא דומים באופיים בכלל לחדרי שינה שמעוצבים בשנת 2019, העיצוב היום הרבה ותר ברור וחדשני, פחות גוונים חסר משמעות ויותר שימוש ברהיטים ופריטים שמספרים את הסיפור של החדר. 

מה זה בעצם עיצוב מודרני?

עיצוב מודרני, נכון לשנת 2019 הוא עיצוב נקי, לא עמוס מדי ומאפשר גם למרחב הפתוח לקחת חלק בעיצוב ובהרגשה. בעיצוב מודרני שמים דגש על גוונים, בדרך כלל יהיו צבעים נטרלים כמו לבן ושמנת, ומנגד צבעים כהים בעלי משמעות כמו אפור, שחור, בורדו וכו'. 

עיצוב חדרי שינה בשנת 2019 מתבטא בנוסף בעיצוב התאורה, שימוש בגופי תאורה מעוצבים ומיקומם בזוויות נכונות משדרות רמה גבוהה מאוד של עיצוב. וכמו המנורות, היום שמים לב לאיכות החומרים, כשיש כל כך הרבה יצרנים וסוגים לכל דבר, עלינו לקחת את המוצרים המשתלמים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

שימוש בעץ ומתכת בעיצוב הבית

עץ ומתכת מהווים מרכיב חשוב בעיצוב של הרבה מוצרים כמו כיסאות, שולחנות, ארונות וכו'. שימוש בצבע נכון וברהיטים הנכונים עשוי לשדרג את העיצוב בכמה רמות. ברזים, בתי תאורה, כיסאות ורהיטים נוספים שעשויים מכרום מלוטש נותנים לבית תחושה עשירה וחדשנית.

נוחות שנובעת מעיצוב חכם

עיצוב חכם אינו קשור לבית חכם שבו ניתן לשלוט מרחוק על פקודות החשמל והתקשורת, עיצוב חכם בא לידי ביטוי בסידור נכון של חללי הבית כמו מטבח, סלון ושאר החללים, וכמובן בסידור של רהיטים כמו ספות, ארונות, ושאר הרהיטים בבית. העיצוב צריך לענות על צורכי השגרה היום יומית של דיירי הבית. עיצוב חכם לחדר שינה מגביר את רמת הפעילות במהלך היום, ומכניס בכם חיבה נוספת לבית שלכם (על פי מחקרים), ולכן הוא כל כך מומלץ למרות שהוא אינו מפורסם כמו המטבח או הסלון שלכם.

 

הבית של מי יותר יפה?

כמו בכל בניין או רחוב, רוב הלקוחות רוצים שהבית שלהם יהיה המעוצב ביותר, כזה שמדברים עליו דברים טובים ואפשר ללמוד ממנו דבר או שניים על עיצוב ובחירת פריטים לבית, אך לרוב יש נטייה להעמיס בעיצוב חסר טעם ופריטים שאינם מדברים באותה שפה, כמובן שהבית לא ייראה מעוצב או מעוצב בחוסר טעם. 

העבודה שלי היא לשלב את היידע והניסיון שצברתי במשך 20 השנים האחרונות בהם אני מעצבת סוגים שונים של חללים, ולספק את החוויה הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל מהבית שלכם. 

 

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים

מאמרים נוספים

פרוייקטים

פרוייקטים תמונות והסברים על פרוייקטים שביצעתי עיצוב בית בקטמון ירושלים בית משפחתי שעבר מהפך למידע נוסף עיצוב בית באשדוד עיצוב בית לזוג צעיר באשדוד למידע

לעמוד »

המלצות

המלצות קודם הבא “מאז שנכנסנו לבית החדש יש את אותה הרגשה שהעצוב מושך אותנו למקומות הנכונים ומשאיר אותנו רגועים. אנו ממליצים מחום על איוון לעיצוב

לעמוד »
סגירת תפריט

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yvonne/public_html/wp-includes/functions.php on line 4556